Türkçe  |   English

 

Çavdar Estetik Plastik Cerrahi Merkezi'ne Hoşgeldiniz

Merkezimiz, Op. Dr. Günay Çavdar tarafından İstanbul'da Kurulmuştur. Estetik ve Plastik Cerrahi alanındaki misyonumuz; hastalarımıza estetik dünyasındaki en son teknolojileri ve yöntemleri sunup, öncelikle onların gereksinizmlerini ön planda tutatak, istenilen tedavileri sorunsuz ve istenildiği şekilde gerçekleştirmek ve hastalarımıza kendilerini hissetmelerini sağlamak, tepeden tırnağa güzelliğe dair her türlü hizmeti sunarken, insan yaşamının önemini kavrayan ve bunu kural edinen bir kurum olarak hem hasta hem de çalışan memnuniyetini sağlamatır.

 

Meme Estetiği

Meme estetiği veya göğüs estetiği ameliyatı başlıklarını meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme ameliyatları olarak sıralayabiliriz.

Çene Cerrahisi

Çene ileriliği ve çene geriliği tedavisi çene cerrahi ameliyatları ile sağlanmaktadır. Çift çene ve çene ucu cerrahisi de bu alandaki başlıklardan diğerleridir.

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı, öncelikli olarak solunum tedavisi için yapılır ve sonra kişinin yüzüne uygun bir burun da elde edilir. Burun estetiği fiyatları uygun bütçelidir.

LIPOSUCTION

Liposuction, vücuttan yağ alma yöntemidir. Vücudu şekillendirmek için vücudun belirli bölgelerinden direkt olarak yağların çekilmesi işlemidir.

Botox ®

Botoks maddesi, özellikle yüz bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesi amacıyla yüzdeki gerekli yerlere enjekte edilmesi şeklinde uygulanır.

 

 

 

 

 

Dolgu Uygulaması

Özellikle burun kenarlarındaki kırışıklıklarda, elmacık kemiği dolgunlaştırılmasında sıklıkla estetik dolgu uygulamaları ilk tercihtir.

Kepçe Kulak

Bu durum insanları çocukluktan itibaren psikolojik olarak etkilemekte ve özellikle çocukluk çağında sosyal problemlere neden olabilmektedir.

Yüz Germe

Plastik cerrahınız cildin altındaki kas ve bağ dokularına yönelik germe işlemlerini yaptıktan sonra  cildi gererek kesi hatlarından taşan fazlalıkları alır.

 

 

 

 

 

YASAL UYARI

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar.

 

 

BASINDA YER ALAN MAKALELERİMİZ

 

 

BİZE ULAŞIN

Bahçelievler Mah. D-100 Yan Yolu Sok. No:14/B METROPORT BUSIDENCE Kat 9 Ofis: 903 Bahçelievler, İstanbul

(0212) 442 44 97

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

TELİF HAKKI

Copyright © Çavdar Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi